جستجوی پزشک بر اساس نام و نام خانوادگی و تخصص و محدوده ادرس

عضویت پزشکان

سامانه اطلاعات درمانی پربیننده و بزرگترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان و مراکز درمانی در ایران با بیش از یک میلیون بازدید می باشد. سامانه اطلاعات درمانی در سال ۱۳۹۰ راه انداری و فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این سامانه راه اندازی سایت پزشکی جامع با تمامی اطلاعات و سرویس های آنلاین ممکن بوده و در این شاخه فعالیت میکند.

تعرفه عضویت

.پزشکان محترم میتوانند تنها در ۵ دقیقه با پر کردن فرم زیر در سامانه پزشک خانواده ثبت نام کنند عضویت در پزشک خانواده شامل اطلاعاتی چون نام و نام خانوادگی ، تخصص ، آدرس ، شماره تلفن و خدمات تخصصی قابل ارائه در مرکز است که پس از تکمیل فرم زیر اطلاعات شما بلافاصله به صفحه اول سامانه اضافه می شود. حق عضویت سالیانه 70٫۰۰۰ تومان است که با بسته عضویت دائمی مبلغ آن یکبار برای همیشه پرداخت می شود و نیازی به تمدید سالیانه یا ماهیانه نیست. جهت ثبت نام در فهرست فرم زیر را تکمیل کنید.

مشاوره عضویت

در صورت داشتن سوال میتوانید از صفحه تماس با ما و یا از طریق ایمیل info@pezeshkkhanevadeh.ir پیغام خود را برای ما ارسال کنید. پشتیابی پزشک خانواده ۲۴ ساعته در خدمت شما میباشد.

فرم عضویت

 
تکرار تصویر
لطفا نوع عضویت خود را بر طبق مدت زمان درخواستی انتخاب کنید.


شامل عضویت پایه به همراه یک پنل اختصاصی همانند سایت که در اختیار عضو قرار می گیرد ؛ که شامل نمایش اطلاعات عضو به سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی ، لینک صفحات مجازی ، نقشه محل مرکز در گوگل مپ ، گالری عکس به صورت اسلاید شو ، پرینت اطلاعات به صورت پی ای دف برای بازدید کنندگان می باشد .
آیا مایل هستید به عنوان عضو ویژه در سایت ثبت شوید؟

در صورت ثبت عضویت به صورت ویژه عکس و لینک به صفحه اختصاصی شما در صفحه اول سایت نمایش داده می شود .
مجموع مبلغ قابل پرداخت

بیشترین بازدید

دکتر عبدالرضا ملك پزشک فوق تخصص
دکتر حميرا امتي پزشک فوق تخصص
دکتر فرزاد امیدی کاشانی پزشک فوق تخصص
logo-samandehi